ГЕНКОНСУЛЬСТВО ПОЛЬЩІ У ЛЬВОВІ ПРИЗУПИНИЛО РОБОТУ ЧЕРЕЗ COVID-19


Тимчасом місцева влада Львівщини розгортає медзаклади другої хвилі для хворих на коронавірус.

У Львові призупинило роботу Генконсульство Польщі. Усе через загрозливу епідситуацію з поширенням COVID-19 у місті. Тож нині дипломатична установа, яка обслуговує весь західний регіон, припинила прийом та видачу документів.

Звертатися до чергового консула можна лише в разі невідкладних ситуацій.

Свою роботу дипустанова планує відновити не раніше 14 серпня.

“Тещі трохи створює незручності, вона хотіла їхати в Польщу. А треба було забрати карточку, а все закрито на карантин і мусиш чекати”, – розповідає Іван, мешканець Львівської області.

Тимчасом місцева влада Львівщини розгортає медзаклади другої хвилі для хворих на коронавірус. Уже із середи приймати COVID-пацієнтів розпочне Жидачівська районна лікарня. Далі залучатимуть Буську та Червоноградську.

Львівщина стабільно залишається лідером в антирейтингу за кількістю нових заражених на коронавірус. Щодня їхнє число в регіоні збільшується в середньому на 150 людей. А загалом недужих уже майже 11 тисяч.

“Кількість людей, які мають симптоматики і мають бути госпіталізовані, різко зросла. Друга хвиля – це ті медичні заклади, які ми будемо відкривати в тих територіях. Основне, що там має бути, – це наявний медперсонал кваліфікований і, відповідно, доступ до точок кисню і наявність апаратів. На сьогоднішній день Жидачівська, Бузька та Червоноградська лікарні готові”, – говорить Іван Собко, заступник голови Львівської ОДА.

Читайте також:  Польща підрахувала видані українцям візи за перше півріччя

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 1158 осіб, зафіксовано 29 летальних випадків, 575 пацієнтів одужали. Добовий показник захворюваності тримається на високому рівні, з 4 серпня він не опускається нижче 1000 нових випадків.

Джерело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: