Італія погрожує заборонити польоти Ryanair через порушення карантину


Італійське управління цивільної авіації (ENAC) попередило авіакомпанію Ryanair, що може призупинити дозвіл на польоти до Італії через недотримання правил безпеки, пов’язаних з коронавірусом.

«Якщо буде виявлено подальше невиконання зобов’язань, встановлених національними правилами, ENAC буде зобов’язаний застосовувати положення навігаційного кодексу та призупинити всі авіаційні перевезення в національних аеропортах, що вимагатиме від перевізника перенаправлення всіх пасажирів, які вже мають квитки», – йдеться у заяві.

Управління направило відповідне попередження Ryanair і «водночас повідомило компетентний ірландський орган про неодноразові порушення норм охорони здоров’я щодо Covid-19, які діють і введені італійським урядом, щоб захистити здоров’я пасажирів».

Читайте також:  Італія заборонила в’їзд з 13 країн з-поза меж ЄС через коронавірус

Йдеться, зокрема, про недотримання принципів соціального дистанціювання і порядку дій, запропонованих співробітникам в ситуаціях, коли виконання цих умов з об’єктивних причин неможливе.

У Ryanair відкидають звинувачення італійського регулятора і стверджують, що роблять все можливе для захисту пасажирів.

«Заяви ENAC не відповідають дійсності. Ryanair повністю дотримується заходів, встановлених італійським урядом, і наші клієнти можуть бути впевнені, що ми робимо все можливе, щоб зменшити взаємодію як на наших літаках, так і в аеропортах для захисту здоров’я наших пасажирів», – наголосили у компанії

Джерело.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: